Eğlencenin Mekanı..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğlencenin Mekanı..

Kullanıcılarımız için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

işte ölümle baş başaa

5 posters
YazarMesaj
ReY_MySTeRio
Super Moderatör
Super Moderatör
ReY_MySTeRio

Dolarları : 311

işte ölümle baş başaa Empty
MesajKonu: işte ölümle baş başaa   işte ölümle baş başaa Icon_minitimeÇarş. 2 Eyl. 2009 - 3:46

evet şimdi bnm bi kuzenim var şimdi ben 30 kiloyum o 50 eskiden tabi Very Happy sonra biz yüzüoruz ben çok ii bilmiorum sonra bi fırtına bu dalgalar gidioda gidio bende kolumda kolluk beni fırtına almış gidio ben dedim anaaaaaaaaa öldüm hakkın rahmetine kavuşuyoırum dicem fırtına durdu ohhhh dedim yüzüorum yüzüorum ve canavar görüldüüüüü affraid anaaaaaaaaam yandık dedim sonra gel bu bnm üstüme çık kolluklarda fıtınadan çıktı fırtına bidaha başladı tam ölücektim ki eniştem canavaaaaaaaaar diye bağırdı ve sumo güreşcisi üstümden kalktı bende tam ölücekken kurtuldum bunu eniştem öle demeseydi ben yaşayamıyacaktım bide o arada ondan kurtulmak isterken arkamda bi balık dişleri kanlıydı sonra çıktıntan sonra ayağıma baktım kanıyo sonra eve gittiik bidaha o canavarlar arası öküzlük 1. si sumo güreşcisi ile bidaha yümedim çünkü ben küçük ken o canavarlar arası öküzlük 1. si sumo güreşcisi bana bi tekme koydu ben duvara uçtum ordan yere düştüm tak kolum çıkmış kopmuş kırılmış ve çatlamış sonra o canavarlar arası öküzlük 1. si sumo güreşcisi güya kafasını duvarlara vurmuş o kafasını duvara vursa duvar kırılır çünkü o canavarlar arası öküzlük 1. si sumo güreşcisi lol! Very Happy Very Happy Very Happy bu gerçektir hikaye olsa ben bunu uyduramam bu akdar basit çünkü hikaye çok iyi yapamam Smile o canavarlar arası öküzlük 1. si sumo güreşcisi ni yere serirsem dünya guines rekorlar kitabına girerim Very Happy Twisted Evil ii forumda gezmeler

En son xxeminxx19072094 tarafından Ptsi 14 Eyl. 2009 - 23:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://eglenceninmekani.eniyiforum.net
aLiaLiaLi[x]
Er
Er
aLiaLiaLi[x]

Dolarları : 94

MesajKonu: Geri: işte ölümle baş başaa   işte ölümle baş başaa Icon_minitimePaz 13 Eyl. 2009 - 4:09

Ne maLca 1 Şy =)
aslankral13
Er
Er

Dolarları : 3

MesajKonu: Geri: işte ölümle baş başaa   işte ölümle baş başaa Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009 - 18:26

güzelll Smile))) paylaşım için teşekkürler
1LLéqaL^
Yönetici
Yönetici
1LLéqaL^

Dolarları : 10615

MesajKonu: Geri: işte ölümle baş başaa   işte ölümle baş başaa Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009 - 18:31

Yorumun İçin Sağol...
http://egleniyoruz.eniyiforum.net
xxarcaxx
Er
Er
xxarcaxx

Dolarları : 15

MesajKonu: Geri: işte ölümle baş başaa   işte ölümle baş başaa Icon_minitimeCuma 2 Ekim 2009 - 18:11

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Anlatmıştın Bana
ReY_MySTeRio
Super Moderatör
Super Moderatör
ReY_MySTeRio

Dolarları : 311

MesajKonu: Geri: işte ölümle baş başaa   işte ölümle baş başaa Icon_minitimeCuma 2 Ekim 2009 - 18:21

Very Happy eed daha demin int koptu ondan cevap yazamamışım
http://eglenceninmekani.eniyiforum.net

işte ölümle baş başaa
1 sayfadaki 1 sayfası